İlk Günkü Gibi

Bostanlı Koltuk Yıkama

Bostanlı Koltuk Yıkama

Bostanlı Koltuk Yıkama

Bostanlı koltuk yıkama firması olarak bizi tercih etmeniz için bir çok neden var. Güçlü vakumlu makinalar ve anti bakteriyel deterjanlarımızla bostanlı yerinde koltuk yıkama tam da sizin için.

Hem bostanlı koltuk yıkama fiyatları hem de profesyonel ekibimiz evinizde size hiç bir zahmet çıkarmadan koltuklarınızı temizliyoruz. Koltuklarınız ilk günkü gibi..

Koltuk temizleme sektörü aslında çok büyük bir potansiyele sahiptir fakat sadece bu sektörü ele alan firma sayısı çok azdır.Bu güne kadar ev hanımları koltuklarını,yataklarını v.b hep silmek zorunda kaldı.Bu işlem zamanla kumaşın yıpranmasına ve sünger kısmının silme işlemi yüzünden pislik içinde kalmasına sebeb olmuştur.Silme işlemi demek kumaş yüzeyinde kirleri sünger bölümüne göndermek demektir, temizlemek demek değildir.Bu işlem yataklarda da aynıdır.Süngerin temizlenmesinin tek bir yolu vardır oda ıslak vakumdur.Örneğin bazı işlerimizde koltuğu defalarca ıslatıp vakumlamamıza rağmen halen daha pis su çıktığını görüyoruz.Bunun sebebi o koltuğun yıllarca silinip hiç vakumlama yolu ile yıkanmaması dır.Fakat koltuk yata yatak fark etmez senede 1 kez düzenli olarak vakumlama yolu ile yıkanırsa, Vakum aparatından bembeyaz su geldiği görülmektedir.İzmir’Deki insanların %40 ı henüz koltuk yıkama gibi bir sektör olduğundan habersiz.Bu iş bizim ek işimiz değil tek işimizdir.

Bostanlı koltuk yıkama , bostanlı koltuk temizleme , izmir bostanlı koltuk yıkama , bostanlı koltuk yıkama firmaları , bostanlı yatak yıkama , bostanlı koltuk yıkama firmaları , bostanlı yerinde koltuk yıkama

ARA WHATSAPP İLETİŞİM