İlk Günkü Gibi

Hakkımızda

İlk Günkü Gibi

Kasrik İzmir Koltuk Yıkama Firmamız, 8 yıldır İzmirde faaliyet göstermektedir. Tecrübeli ekibi , Profesyonel Ekipmanları ile sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır. Kullandığı bileşenler tamamen anti-bakteriyel olup, sizlerin sağlığına önem vermektedir.

Günümüzde birçok kişi koltuklarının temizliği için koltuk temizleme firmaları ile çalışmaktadır. Bu firmalar arasında yer alan Kasrik koltuk yıkama, İzmir bölgesinde İzmir koltuk yıkama hizmetleri vermektedir. Alanında profesyonel ekibi ve teknolojik ekipmanları ile müşterilerinin koltuklarını ilk günkü gibi temiz yapmaktadır. Koltuklara zarar vermeyen ilaçları kullanmakta ve gerekli tüm temizlikleri belirtilen sürede tamamlamaktadır. Yılların verdiği deneyim ve tecrübe ile kaliteli hizmet anlayışıyla koltuk yıkama İzmir olarak hizmetlerine devam etmektedir. Firmamız tüm temizlik işlemlerinde ürünleriniz için uygun temizlik ürünlerini kullanarak gerekli işlemleri tamamlamaktadır.

Kasrik İzmir koltuk yıkama; Alsancak, Bayraklı, Bornova, Karabağlar, Buca, Hatay, Bostanlı, Karşıyaka, Mavişehir, Çiğli gibi bölgelerde hizmetler vermektedir. Verdiği hizmetlerde müşterileri için en uygun fiyatları onlara sunmaktadır. Oturma grubunuzu, yatak ürünlerinizi, koltuklarınızı, çekyat takımlarınızı özenerek ve antibakteriyel deterjanlarla en uygun şekilde temizlemektedir. 

 

Hakkımızda
ARA WHATSAPP İLETİŞİM